حمایت مسجد جامع نظام مافی از زلزله‌زدگان سی‌سخت با شعار «هر مسجد، یک خانه»
مسجد، کانون مهر علوی
حجت‌الاسلام حسین‌زاده از راه‌اندازی پویش «هر مسجد، یک خانه» از سوی مسجد جامع نظام مافی به منظور حمایت از زلزله‌زدگان سی‌سخت خبر داد و گفت: کمک‌های نقدی و غیرنقدی هموطنان در این باره جمع‌آوری می‌شود.
 
کمک ۴۰ میلیون تومانی مسجد نبی اکرم(ص) به زلزله‌زدگان سی‌سخت
مسجد، کانون مهر علوی
حجت‌الاسلام نجفی گفت: اهالی مسجد نبی اکرم(ص) تا ظهر روز گذشته ۴۰ میلیون تومان کمک نقدی و غیرنقدی برای زلزله‌زدگان شهر سی‌سخت اهدا کردند که از طریق پایگاه بسیج شهدای مسجد نبی اکرم(ص) در اختیار ناحیه مقاومت بسیج منطقه نبرد قرار گرفت.
 
برنامه اهالی مسجد احمدیه برای کمک به زلزله‌زدگان سی‌سخت
مسجد، کانون مهر علوی
حجت‌الاسلام والمسلمین جلالی با اعلام جمع‌آوری کمک‌های مردمی توسط گروه جهادی و طلاب مسجد احمدیه، گفت: اهالی این خانه خدا به آسیب‌دیدگان در منطقه سی سخت به صورت نقدی و غیر نقدی کمک می‌کنند.
 
مسجدی که امسال بیش از یک میلیارد تومان به نیازمندان کمک‌رسانی کرد
حجت‌الله ذاکر، امام جماعت مسجد امام سجاد(ع)؛
مسجد امام سجاد(ع) در غرب تهران در مجموع ۳۰ مرحله کمک‌رسانی در قالب رزمایش همدلی صورت داده که مجموعاً بیش از یک میلیارد و ۹۷ میلیون تومان با کمک مردم به نیازمندان کمک‌رسانی شده است.
 
تدوین ویژه نامه میلاد امام جواد علیه السلام
به همت دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی
به همّت دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد، ویژه نامه ی میلاد امام جواد علیه السلام جهت بهره برداری اهالی مسجد تدوین و منتشر شده است؛
 
ایجاد موکب پخت غذا در سی‌‌سخت توسط مسجدی‌ها
امام جماعت مسجد النبی(ص) اعلام کرد
حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی کاشانی گفت: مسجد النبی(ص) موکب پخت غذا در منطقه سی سخت راه‌اندازی می‌کند و بسیجیان این مسجد نیز کمک های مردمی را برای زلزله‌زدگان جمع‌آوری می‌کنند.
 
اجرای پویش کمک رسانی به زلزله‌زدگان سی‌ سخت در ۲۰۰ مسجد شهرری
دبیر شبکه جهادی مساجد شهرری اعلام کرد
حجت‌الاسلام محمدی از راه‌اندازی پویش کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان سی‌سخت به همت شبکه جهادی مساجد شهرری خبر داد و گفت: کمک‌های جمع آ‌وری شده ۲۰۰ مسجد در آستانه سالروز ولادت امیرالمومنین(ع) برای هموطنان زلزله‌زده ارسال می‌شود.
 
برگزاری محفل انس با قرآن کریم در مسجد مهدیه به مناسبت ۱۳ رجب
با اعلام مسجد مهدیه ورامین
محفل انس با قرآن با حضور قاری بین‌المللی در آستانه سالروز ولادت امام علی(ع) در مسجد مهدیه ورامین برگزار می‌شود.
 
هفدهمین مرحله کمک‌های مومنانه ورامین برگزار شد
توسط قرارگاه جهادی مصلای ورامین
ورامین - هفدهمین مرحله کمک‌های مومنانه توسط قرارگاه جهادی مصلای ورامین برگزار شد.
 
اجرای پویش کمک به زلزله‌زدگان سی‌سخت در مسجد جامع نظام مافی
با اعلام اهالی مسجد نظام مافی
در پی وقوع زلزله در شهرستان سی‌سخت استان کهگیلویه و بویراحمد پویش تهیه مایحتاج ضروری هموطنان زلزله‌زده در دستور کار مسجد جامع نظام مافی قرار گرفت.
 
امام جماعتی که جوانان بسیاری را مسجدی کرد
به بهانه سالگرد درگذشت آیت‌الله «عزیزالله خوشوقت»؛
آیت‌الله خوشوقت، مجتهد، استاد اخلاق و امام جماعت مسجد امام حسن مجتبی(ع) در تهران بود و توانست سالیان متمادی دانشجویان و طلاب جویای حق را به این مسجد جذب کرد.
 
استمرار کمک مومنانه مسجدی‌ها در ماه رجب/ کمک بچه‌های مسجد به رعایت پروتکل‌ها در مراسم‌ها
امام جماعت مسجد مجد:
حجت‌الاسلام والمسلمین زنجانی گفت: کمک مومنانه اهالی مسجد مجد به نیازمندان که با شیوع ویروس کرونا افزایش قابل توجهی نسبت به دوره پیش از آن یافته است، در ماه رجب نیز ادامه می‌یابد.
 
تقدیر از جوانان فعال مسجدی در شب میلاد امام جواد(ع)
امام جماعت مسجد امام حسن عسکری(ع):
حجت‌الاسلام والمسلمین محمودی گفت: توزیع کمک مومنانه میان ۵۰ خانواده محروم و راه‌اندازی کاروان شادی به مناسبت ۱۳ و ۲۷ رجب از مهم‌ترین برنامه‌های مسجد امام حسن عسکری (ع) در ماه رجب است.
 
برگزاری جشن سالروز ولادت امام جواد(ع) در مساجد + برنامه‌ها
جشن سالروز ولادت امام جواد(ع) در مساجد شاخص و محوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود.
 
تامین هزینه درمان بیماران به مناسبت ولادت امام علی(ع)
امام جماعت مسجد جامع نظام مافی اعلام کرد
حجت‌الاسلام حسین‌زاده از استمرار طرح‌های «همدلی» اهالی مسجد جامع نظام مافی به مناسبت ماه رجب خبر داد و گفت: در همدلی ۴۲ مسجدی‌ها و در ایام ولادت امیرالمومنین امام علی(ع) هزینه درمان تعدادی از بیماران پرداخت می‌شود.
 
حمایت از ۶۰۰ خانواده محروم در طول سال
امام جماعت مسجد «مَلِک»:
حجت‌الاسلام انگجی با بیان اینکه خیریه مسجد ملک در مجموع ۶۰۰ خانواده محروم را تحت پوشش دارد، گفت: اهالی این خانه خدا در ماه رجب به ۳۰۰ خانواده نیازمند در قالب بسته ارزاق یا توزیع گوشت و مرغ کمک می‌کنند.
 
آرزوهایی که به دست مسجدی‌ها برآورده می‌شود
کمک‌های مسجد «چهارسوق»
حجت‌الاسلام حسینی گفت: بیماران کرونایی با کمک سه میلیاردی اهالی مسجد چهارسوق درمان شدند و چه کاری بهتر از این می‌تواند از سوی مسجدی‌ها در آستانه لیله الرغائب و برای تحقق آرزوهای مشروع مردم صورت گیرد.
 
مسجد قبا؛ پایگاه حمایت از محرومان درگام دوم انقلاب
امام جماعت مسجد قبا
حجت‌الاسلام شریعتی با بیان اینکه مسجد قبا در جریان انقلاب اسلامی یکی از مهمترین کانون‌های هدایت و سازماندهی انقلابیون محسوب می‌شد، گفت: این مسجد پس از پیروزی انقلاب نیز با تشکیل ستاد جهیزیه منشا خیرات بسیاری شده است.
 
آیت‌الله ضیاءآبادی باور عجیبی به مسجد داشت
یک خطیب دینی:
حجت‌الاسلام ریاضت با بیان اینکه علمایی همچون آیت‌الله ضیاءآبادی با اخلاق حسنه، عمل اسلامی و ادب نبوی، پیونددهنده نسل جوان با مساجد هستند، گفت: ایشان باور عجیبی به مسجد داشت و می فرمود باید از مساجد، معارف اصیل اسلامی را شناساند.
 
محورهای فعالیت شبکه جهادی مساجد شهرری/ عزم ۲۰۰ مسجد برای محرومیت‌زدایی
دبیر شبکه جهادی مساجد شهرری تشریح کرد
حجت‌الاسلام محمدی با اشاره به استمرار خدمات شبکه جهادی مساجد شهرری ویژه خانواده‌های کم‌برخوردار، گفت: این شبکه در سه محور «تعلیم و تربیت»، «سلامت» و «اقتصاد مقاومتی» به نیازمندان خدمات ارایه می‌دهد.
 
صفحه ۱ از ۲۴ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰