بسم الله

موقعیت مناسبتی متنی

 

سرویس فرهنگی و هنری
سردار غیب‌پرور:

تا وقتی به مساجد برنگردیم ادعای حفظ انقلاب را نباید کرد

(چهارشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۷) ۰۸:۴۷

سردار غیب پرور گفت: امروز باید روایتگری شهدا به اقشار بسیج و مساجد کشیده شود. طرح‌های اعتلا امروز بر مبنای مسجد است و تا به مساجد برنگردیم ادعای حفظ انقلاب را نباید کرد.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد، سردار غلامحسین غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین در دومین همایش سراسری «راویان انقلاب و دفاع مقدس» با اشاره به تورم، مشکلات اقتصادی و... گفت: اگرچه مشکلاتی وجود دارد، اما اگر این موارد را در کنار دستاورد‌های دیگر انقلاب قرار بدهید می‌بینیم باز هم برکات زیادی این انقلاب داشته است، باید بدانیم اسنقلال، رشد، ترقی و ... در خانه آمریکا و غرب نیست و حضرت آقا چندین سال است که آدرس حل مشکلات را در داخل می‌دهند که بزرگترین سرمایه این کشور نیروی جوان کارامد است.

 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: جوان امروز ما همان جوانی است که در کربلای سال ۶۵ خطر کرده و آن خاکریز‌ها را فتح کرده است.  ۴۰ سال از انقلاب اسلامی می‌گذرد و می‌بینیم که طی این سال‌ها چقدر توطئه و دشمنی با انقلاب شد، اما به فضل خداوند انشاالله این انقلاب به دست صاحب اصلی خود می‌رسد.
 
سردار غیب پرور در ادامه تصریح کرد: قطعا از مشکلات عبور می‌کنیم چرا که مشکلات زیادی داشتیم که به مو رسیده، اما پاره نشده است. وقتی صحبت از بیش از ۲۰۰ هزار شهید می‌شود یعنی خداوند اجازه نمی‌دهد خون این شهیدان پایمال شود و از این مشکلات حتما عبور می‌کنیم.  
 
وی افزود: امروز دو آفت اصلی متوجه ماست که یکی تحریف و دیگری غفلت است. رئیس سازمان بسیج گفت: ما در جریان دفاع مقدس آنقدر سرمایه داریم که نیازی به غلو نیست و نباید اجازه تحریف بدهیم.
 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین در ادامه افزود:‌ در انقلاب باید ارائه اسوه داشته باشیم نه اینکه شهدا را اسطوره‌های دست نیافتنی معرفی کنیم. امروز پیامبر(ص) یک الگوی رفتاری است و نیازی نیست که شهدا را تحریف کنیم از طرف دیگر نباید هم از آن‌ها غفلت کرد. خواهش ما این است که فضای مجازی را نیز مزین به شهدا کنید.  
 
سردار غیب پرور با انتقاد از کم بودن محتوا درباره شهدا در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی گفت: امروز باید روایتگری شهدا به اقشار بسیج و مساجد کشیده شود. طرح‌های اعتلا امروز بر مبنای مسجد است و تا به مساجد برنگردیم ادعای حفظ انقلاب را نباید کرد.

ارسال نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تازه ترین

پربازدیدترین

فوتر فارسی