بسم الله

موقعیت مناسبتی متنی

 

سرویس فرهنگی و هنری
حجت الاسلام صداقت خبر داد:

جشن‌های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی در ۵۰۰ مسجد تهران

(دوشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۷) ۱۰:۵۵

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد از تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در ۴۰ سالگی انقلاب در ۵۰۰ مسجد تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد، حجت الاسلام «مجتبی صداقت» در گفت و گو با شبستان با اشاره به برگزاری جشن های دهه فجر انقلاب اسلامی در مساجد تهران گفت:در مساجد مبدا و مسیر راهیمایی ۲۲ بهمن برنامه های ویژه ای در طول دهه فجر انقلاب اسلامی برگزار می شود.

 

وی با اشاره به برگزاری برنامه فجر فاطمی اظهار کرد:به دلیل تقارن دهه فجر انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه برنامه های ویژه ای به همین مناسبت در مساجد برگزار و نمایشگاه دستاوردهای انقلاب اسلامی در طول این دهه در ۵۰۰ مسجد محوری استان تهران برپا می شود.

 

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد اکران و پخش فیلم های انقلابی در مساجد با مشارکت بسیج و صدا و سیما را یکی دیگر از برنامه هایی ۴۰سالگی انقلاب برشمرد که در این ایام برگزار می شود و تصریح کرد: ویژه برنامه چهل چراغ انقلاب «۴۰ شب در ۴۰ مسجد» یکی دیگر از برنامه هایی است که به منظور تبیین دستاوردهای انقلاب با حضور سخنرانان و شخصیت های کشوری برگزار می شود.

 

سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد خاطر نشان کرد: علاوه بر آن برنامه های دهه فجر در مساجد با همکاری صدا و سیما پوشش تصویری انجام خواهد شد.

 

صداقت از تهیه محتواهایی برای ائمه جماعات مساجد در ۴۰ سالگی انقلاب خبر داد و تصریح کرد: تلاش می شود، دستاوردهای کلان نظام جمهوری اسلامی از جمله عزت و استقلال نظام که جزو دستاوردهای انقلاب اسلامی است در این ایام برای مردم تبیین شود و ائمه جماعات در نماز جماعت و سخنرانی ها به سوالات جوانان در محورها و موضوعات مختلف پاسخ دهند.

شبستان

ارسال نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تازه ترین

پربازدیدترین

فوتر فارسی