بسم الله

موقعیت مناسبتی متنی

 

سرویس فرهنگی و هنری
همزمان با ولادت حضرت زینب(س)

برگزاری کرسی‌های نفحات القرآن در مساجد تهران

(سه شنبه ۱۸ دی ۱۳۹۷) ۱۵:۵۷

کرسی‌های نفحات القرآن با برگزاری ۴ محفل ویژه ولادت حضرت زینب(س) برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد، کرسی های تلاوت قرآن از سوی دارالقرآن نفحات القرآن طبق سنوات گذشته همزمان با ایام ولادت حضرت زینب(س) برگزار می شود.

 

برهمین اساس وحید خزایی چهارشنبه ۱۹ دی  ماه در  مسجد امام حسن مجتبی(ع) واقع در میدان هادی ساعی، خیابان فدایی تلاوت می کند. همچنین شنبه ۲۲ دیماه این جلسات با تلاوت قاری بین المللی قاسم رضیعی و با حضور علی و زینب فیضی در مسجد امام سجاد(ع) واقع در نارمک خیابان ثانی خیابان مدائن برگزار می شود.

 

تلاوت امین پویا قاری بین المللی کشورمان در مسجد جامع الرسول(ص) واقع در تهرانسر چهارراه صدف یکشنبه  ۲۳ دی ماه پس از نماز مغرب عشاء می‌شود. سعید پرویزی قاری بین المللی کشورمان نیز دوشنبه ۲۴ دی پس از نماز عشا در مسجد ۱۴ معصوم(ع) واقع در خانی آبادنو تلاوت می کند.

 

همچنین طرح حفظ موضوعی، ویژه جوانان و نوجوانان مساجد برگزار می شود. بدین صورت که دفترچه های حفظ موضوعی بین داوطلبان توزیع می شود و سپس بصورت هفتگی از میزان پیشرفتشان سوال می شود. سپس در پایان هرفصل به نفرات برتر کمک هزینه سفر مشهد مقدس و جوایز نفیس دیگر تقدیم می گردد.

 

بنا بر این گزارش، پخش زنده کرسی‌ها از طریق نرم افزارهای اینستاگرام در صفحه nafahat.video@ و برنامه لحظه نگار است که قرآن دوستان می‌توانند با مراجعه به این دو برنامه به صورت زنده از نفحات و نغمات آیات الهی بهره‌مند شوند.

 

گفتنی است: مساجدی که خواستار برگزاری این کرسی‌های تلاوت هستند، می‌توانند با شماره ۰۹۱۲۸۰۴۶۸۴۳روابط عمومی دارالقرآن نفحات‌القرآن تماس و برای برگزاری این کرسی‌های تلاوت در مسجد خود اعلام آمادگی کنند.

شبستان

ارسال نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تازه ترین

پربازدیدترین

فوتر فارسی