222222
باسمه تعالی
مقام معظم رهبری(حفظه ا...) :
میان مسجد و مراکز آموزشی در هر محل، همکاری و پیوند تعریف شده و شایسته ای برقرار گردد.
با هدف همکاری و پیوند مساجد  با مدارس  و نیز ایجاد انگیزه جهت افزایش حضور پرشور نوجوانان و جوانان در برنامه‌ها و فعالیت‌های مساجد، طرح جشنواره پیوند مسجد ومدرسه سطح استان  تهران طراحی شده است.
این طرح ضمن شناسائی بهترین و مستعد ترین افراد فعال در دو مجموعه ، بهترین جایگاه و بستر جهت بروز شدن خلاقیت‌ها و شکوفایی استعدادهای  آنان همراه با ارائه کارهایی نو و تازه در زمینه فعالیت‌های مربوط به مسجد  و مدرسه خواهد بود. 
این جشنواره در سطح استان تهران تدارک دیده شده و جهت انتخاب نفرات برتر بین شرکت کنندگان در ۱2 عرصه ارتباط بین مسجد ومدرسه رقابتی ایجاد شده تا در فضایی سالم و آموزنده،بهترین های این میدان مشخص و به عنوان الگو معرفی شوند .  شرکت کنندگان در جشنواره با مجموعه های دیگر از نواحی 17 گانه مرکز رسیدگی به امور مساجد و مدارس فعال و میهمانان ویژه جشنواره به کسب و انتقال تجارب می پردازند ، در این میان  آموزه‌ها و یافته‌های نوین از فعالیت‌ها و برنامه‌های ارائه شده توسط گروه‌ها و افراد برگزیده‌ در محیطی معنوی به اشتراک گذاشته می شود، تا در سایه این حضور فعال و شاداب ، شاهد افزایش بُعد محتوایی برنامه‌های مساجد و نیز حضور مستمر توأم با خلاقیت و نوآوری آنان در فعالیت‌های مربوط به حوزه پیوند مسجد ومدرسه  در آتیه باشیم.
مهلت ارسال آثار و گزارش اقدامات  تا  پایان بهمن ماه 1395

 

فرم ثبت نام طرح مسجد و مدرسه

مشخصات فردی
نام را وارد نمایید
نام خانوادگی را وارد نمایید
کد ملی را وارد نمایید
شماره تماس خود را وارد نمایید
آدرس پستی
آدرس را دقیق وارد نمایید* گزارشات خود را همراه با ارائه تصاویر و توضیح درباره ایده طرح و یا اقدام در قالب فایل pdf یا word در بخش مستندات بارگزاری نمائید.


* = ضروری

فوتر فارسی