کتابها و مجلات

فصل‌نامه‌ی فرهنگی، آموزشی و ترویجی محراب منتشر شد
به همّت معاونت جذب و آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد پیش‌شماره‌ی اوّل فصل‌نامه‌ی فرهنگی، آموزشی و ترویجی محراب منتشر شد؛ در این پیش‌شماره پرونده‌ی ویژه‌ای با عنوان مسجد و جامعه‌ی پیشرو در معرض مطالعه‌ی مخاطبین عزیز قرار گرفته است.
 
کتاب «جهاد کبیر» به مناسبت یوم الله سیزده آبان منتشر گردید
به همت دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی
کتاب «جهاد کبیر» با موضوع شناخت و مواجهه با استکبار و نظام سلطه به مناسبت یوم الله سیزده آبان منتشر گردید.
 
مجله های محراب ، امین و کرامت منتشر شد.
به همت معاونت جذب و آموزش
به همت معاونت جذب و آموزش مجله های مجله های کرامت ، امین و محراب جهت بهره برداری ائمه جماعات ،امناء و خدام مساجد منتشر شد.
 
فصلنامه "اسلام و مطالعات اجتماعی ویژه مسجد و آسیب های اجتماعی" منتشر شد
با همکاری دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی
با همکاری دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد و پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی سی و دومین شماره فصلنامه علمی پژوهشی "اسلام و مطالعات اجتماعی ویژه مسجد و آسیب های اجتماعی" منتشر شد.
 
کتاب «شیدائیان سیدالشهداء (علیه السلام) منتشر شد
به همت دفتر مطالعات،پژوهش ها و ارتباطات حوزوی
به همت دفتر مطالعات،پژوهش ها و ارتباطات حوزوی کتاب «شیدائیان سیدالشهداء (علیه السلام)» ویژه امامان محترم جماعت و مبلغین دینی توسط دفتر مطالعات پژوهش ها و ارتباطات حوزوی در مرداد 1400 منتشر شد.
 
بسته رهنمون سه منتشر شد
به همت معاونت جذب و آموزش امور مساجد
این بسته شامل بصیرت کارتهای چند رسانه ای می باشد که در 42 عنوان بر اساس بیانات مقام معظم رهبری تهیه شده است
 
کتاب فریضه انتخابات منتشر شد
به همت دفتر مطالعات ، پژوهشها و ارتباطات حوزوی
به همت دفتر مطالعات ، پژوهشها و ارتباطات حوزوی همزمان با ایام انتخابات ریاست جمهوری "کتاب فریضه انتخابات" منتشر شد
 
«در آغوش قلب‌ها» روایتی از سربازان امام(ره) در آن سوی مرزها
معرفی کتاب به واسطه کشتار مسلمانان افغانسانی
در آن سال‌ها حکومت افغانستان، حکومت کمونیستی بود و به شدت مخالف گرایش مردم به انقلاب اسلامی، به همین دلیل وجود عکس امام یا رساله ایشان که به علاقه و ارتباط معنوی با ایران دلالت می‌کرد، جُرم شناخته می‌‎شد. کافی بود این چیزها در خانه کسی پیدا می‌شد تا سبب بازداشت و اعدام او شود.
 
کتاب «اهل خرد و اندیشه در آیات و روایات» ویژه ماه مبارک رمضان منتشر شد.
به همت دفتر مطالعات،پژوهش ها و ارتباطات حوزوی
این کتاب توسط دفتر مطالعات پژوهش ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد، ویژه مبلغین و امامان محترم جماعات در فرودین 1400 تهیه و منتشرشد.
 
مجله های محراب ، امین و کرامت منتشر شد.
به همت معاونت جذب و آموزش
به همت معاونت جذب و آموزش مجله های مجله های کرامت ، امین و محراب جهت بهره برداری ائمه جماعات ،امناء و خدام مساجد منتشر شد.
 
صحیفه‌ی سجادیه نرم‌افزار تمدن نوین اسلامی است
گفتاری در مورد کتاب حماسه‌ی امام سجّاد (ع)
کتاب حماسه‌ی امام سجّاد (علیه السلام) که به همّت انتشارات انقلاب اسلامی تدوین و تنظیم گردیده است و مشتمل بر گفتارهایی از مقام معظم رهبری است درباره‌ی سیره‌ و مبارزات سیاسی- فرهنگی امام چهارم (علیه‌السّلام) می‌باشد که به تازگی منتشر شده است. به همین مناسبت گفتاری از حجت‌الاسلام و المسلمین محمدجواد حاج علی‌اکبری، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور منتشر شده است که میخوانید .
 
«مصاحبه با نویسنده کتاب رنج شیرین»
به مناسبت دومین سالگرد صدور بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی
«رنج شیرین» عنوان کتابی است که در اولین سالگرد صدور بیانیه گام دوم از رهبرانقلاب، توسط دفتر مطالعات، پژوهش ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد منتشرشد. این کتاب برآیند جلسات متعدد کارگروه تخصصی مسجد و بیانیه گام دوم بوده است که توسط حجت الاسلام روح اله عباسی به رشته تحریر در آمده است.
 
نسخه الکترونیک کتاب صعود چهل ساله منتشر شد
معرفی کتاب
کتاب صعود 40 ساله به همت آستان قدس رضوی و با هدف مروری بردستاوردهای چهل ساله انقلاب اسلامی بر اساس آمارهای بین الملل منتشر شد شما میتوانید نسخه الکترونیک این کتاب را دریافت نمائید.
 
کتاب «دوران حیرت» ویژه ایام فاطمیه، منتشر شد
به همت دفتر مطالعات ، پژوهشها وارتباطات حوزوی
این کتاب توسط دفتر مطالعات پژوهش ها و ارتباطات حوزوی مرکز رسیدگی به امور مساجد، ویژه مبلغین و ائمه محترم جماعات در دی ماه 1399 تهیه و منتشر شد.
 
سخنان مسجدی رهبری درکتابی که۱۰سال زمان برد
معرفی کتاب مسجدی
نویسنده کتاب «مسجد رهبر» گفت: به افرادی رسیدیم که صحبت‌های پیش از انقلاب آیت‌الله خامنه‌ای در مسجد کرامت را ضبط کرده و تا الان منتشر نشده بود. قسمت مهم فعالیت‌های ایشان در مشهد همین سخنرانی‌هاست.