شنبه / ۶ مهر ۱۳۹۸ / ۰۷:۰۸
سرویس : اخبار نواحی
کد خبر : ۳۵۰۷۸
گزارشگر : ۳۳۳
با حکم رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد انجام شد

انتصاب سرپرست ناحیه شهید شاه آبادی

حجت الاسلام امیر حسین محمدطاهری با حکم رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد سرپرست ناحیه شهید شاه آبادی شد.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد، حجت الاسلام والمسلمین نوری‌زاده رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، طی حکمی ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام نظری، حجت الاسلام محمد طاهری را به عنوان سرپرست ناحیه شهید شاه آبادی (ره) منصوب کرد.


متن این حکم به شرح زیر است؛

برادر ارجمند، جناب حجت الاسلام آقای امیر حسین محمد طاهری(دام عزه)

 خداوند متعال را سپاسگزارم که توفیق ادای وظیفه در جایگاه خدمت به مساجد، این سنگر و کانون ذکر، عبادت و معرفت را نصیبمان فرمود. اکنون در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی که رهبر فرزانه انقلاب(دامت‌برکاته) در بیانیه راهگشای خود آن را آغاز گام دوم برای حرکت در مسیر تمدن بزرگ اسلامی معرفی فرموده و بر افزایش عیار معنویت و اخلاق در جامعه و رونق مساجد و فضاهای دینی تاکید داشتند و با عنایت به اینکه زمینه‌سازی تحقق مسجد برقرار و الگوی مسجد طراز اسلامی مأموریت مهم این مرکز می‌باشد، با اعتماد به فضل بی‌پایان الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه)، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات جناب حجت الاسلام آقای محمد نظری در دوره قبلی، جنابعالی را که از تجربه‌ی ارزنده مدیریتی و امامت مسجد برخوردارید، به مدت دو سال به سمت: "سرپرست ناحیه شهید شاه آبادی (ره)" منصوب می‌نمایم.


مقتضی است با اغتنام این فرصت شرح وظایف مربوط به مسئولیت ناحیه را با جدیت پیگیری نمایید.

بدیهی است در این مسیر خطیر، علاوه بر استفاده از نظرات مشورتی صاحبنظران، از همکاری سایر عزیزان و دستگاه‌های مستقر در ناحیه برخوردار خواهید بود. صمیمانه امیدوارم مشمول دعای خیر مولایمان باشید.

سید ناصرالدین نوری زاده
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد

ارسال نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید