سرویس فرهنگی و هنری

مسابقه عکس اربعین در مسجد المتقین

(شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۲۶

دومین سوگواری هنری اربعین در رشته های عکس و سفرنامه به همت مسجد المتقین برگزار می شود.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد به نقل از شبستان، در آستانه اربعین حسینی دومین سوگواره هنری اربعین در رشته های عکس و سفرنامه برگزار می شود.
 
بنابراین گزارش، این سوگواره در موضوعات ثبت لحظات و وقایع تاثیرگذار و زیبایی های راهپیمایی عظیم اربعین، ثبت تصاویر فعالیت های میهمان نوازی و پذیرایی مواکب ها و پیوند بین ملت ایران و عراق با محوریت شعار الحسین _ یجمعنا برگزار می شود، ضمن اینکه بخش عکس این سوگواره دارای شرایط زیر است: هرشخص می تواند حداکثر ۱۰ عکس برای شرکت در سوگواره ارسال نماید، عکس های ارسالی می بایست جدید و صرفا برای مراسم اربعین سال ۹۸ باشد، عکاسی با دوربین تلفن همراه و یا دوربین حرفه ای مجاز  است،هرگونه اصلاح و ویرایش بر عکس مجاز نمی باشد.
 
در بخش سفرنامه نیز آثار ارسالی نباید کمتر از ۱۰ سطر و بیشتر از سه صفحه باشد، سفرنامه می بایست مربوط به اتفاقات واقعی و حاصل مشاهدات عینی باشد و ارسال مستندات و تصاویر مرتبط به موضوع سفرنامه در فرایند داوری امتیاز مثبت تلقی می شود.
 
 
زائران اربعین باید تصاویر و سفرنامه های خود را از طریق آدرس تلگرامی kara4128@ تا تاریخ ۱۰ آبان ماه ۹۸ ارسال کنند. به بهترین آثار جوایز ارزشمندی تقدیم می شود. آیین اختتامیه و تقدیر از برگزیدگان روز ۲۳ آبان ماه مصادف  با شب سالروز ولادت پیامبراکرم(ص) و میلاد امام جعفرصادق(ع) برگزار می شود.
 
 
یادآور می شود، مسجد المتقین در خیابان شریعتی، بعداز دوراهی قلهک، خیابان ستارکشانی واقع شده است.

ارسال نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید