سرویس ایده‌های برتر
ایده مسجدی

بایسته‌های تبلیغ از منظر رهبر انقلاب

(سه شنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۸) ۱۵:۵۰

بایسته‌های تبلیغ، توشه‌ای ارزشمند برای همه مبلغان دینی است که از سوی مقام معظم رهبری(حفظه‌الله) خطاب به همه مبلغان ایراد گردیده است:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز رسیدگی به امور مساجد، مسجد ایده؛ محرم که می‌رسد، فصل سفرهای تبلیغی طلاب و معلمان علوم دینی به نقاط مختلف کشور، در شهر و  روستا آغاز می‌گردد. گویی محرم بهانه تبلیغ می‌شود تا یک بار دیگر در عزمی جهادین، پیام حق و حقیقت دین مبین اسلام، به همه مردم ارائه گردد. چنانچه این مهم، از منظر مهمترین مقام تبلیغی جامعه هم، مورد عنایت قرار گرفته و توصیه‌هایی ارزشمند خطاب به مربیان و رحانیون مبلغ صورت گرفته است.

نوشتار زیر، معرفی است کوتاه و مختصر بر اثر ارزشمند "بایسته‌های تبلیغی از منظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)" :

 

شناسنامه کتاب

عنوان کتاب: بایسته‌های تبلیغ از منظر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

گردآورنده: احسان بابائی

سال چاپ: ۱۳۹۴ شمسی

ناشر: دفتر نشر معارف

بایسته‌های تبلیغ، توشه‌ای ارزشمند برای همه مبلغان دینی است که از سوی مقام معظم رهبری(حفظه‌الله) خطاب به همه مبلغان ایراد گردیده است:

 

معرفی کتاب

در این اثر تلاش شده است تا دیدگاه‌های رهبر عالیقدر انقلاب‌اسلامی حضرت آیت‌‏الله خامنه‌ای (دامت‌برکاته) که خود از سرآمدان و الگوهای تبلیغ دینی در شکل و محتوا محسوب می‌‏گردد در زمینه بایسته‌های تبلیغ ارائه شود. سرفصل‌های مهم توصیه‌های ایشان خطاب به مبلغین دینی عبارت است از:
اهمیت و جایگاه تبلیغ، شرایط مبلغ مانند خودسازی و رشد اخلاقی و علمی، بایسته‌های تبلیغ، محیط‌های تبلیغی مختلف مانند مسجد، دانشگاه، امامت جمعه، محیط نظامی، محیط رسانه‌‌ای و مجالس عزای سیدالشهدا(ع)، مسئولیت مبلغین در خرافه‌زدایی و بدعت‏‌زدایی، صیانت از وحدت اسلامی و در نهایت بایسته‌های نحوه ارتباط با نظام اسلامی.
این کتاب در هفت فصل: «اهمیت و جایگاه تبلیغ»، «شرایط کلی مبلغ»، «بایسته‌های تبلیغ»،«محیط‌های تبلیغی»، «خرافه‌زدایی و بدعت‌ستیزی»، «وحدت اسلامی»، «تبلیغ و نظام اسلامی» تدوین شده است.

 

خرید کتاب

جهت خریداری این اثر ارزشمند، می‌توانید به سایت دفتر نشر معارف مراجعه کنید و یا با شماره  02166575638 تماس حاصل فرمایید.

 

ارسال نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید