با حکم رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد انجام شد

انتصاب سرپرست ناحیه شهید دستغیب

(چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸) ۱۴:۱۵

حجت الاسلام حامد حیدری با حکم رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد سرپرست ناحیه شهید دستغیب(ره) شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز رسیدگی به امور مساجد، حجت الاسلام والمسلمین نوری‌زاده رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، طی حکمی ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام صادقی، حجت الاسلام حامد حیدری را به عنوان سرپرست ناحیه شهید دستغیب(ره) منصوب کرد.


متن این حکم به شرح زیر است؛

برادر ارجمند، جناب حجت الاسلام آقای حامد حیدری(دام عزه)

 
خداوند متعال را سپاسگزارم که توفیق ادای وظیفه در جایگاه خدمت به مساجد، این سنگر و کانون ذکر، عبادت و معرفت را نصیبمان فرمود. اکنون در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی که رهبر فرزانه انقلاب(دامت‌برکاته) در بیانیه راهگشای خود آن را آغاز گام دوم برای حرکت در مسیر تمدن بزرگ اسلامی معرفی فرموده و بر افزایش عیار معنویت و اخلاق در جامعه و رونق مساجد و فضاهای دینی تاکید داشتند و با عنایت به اینکه زمینه‌سازی تحقق مسجد برقرار و الگوی مسجد طراز اسلامی مأموریت مهم این مرکز می‌باشد، با اعتماد به فضل بی‌پایان الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه)، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات جناب حجت الاسلام آقای حسن صادقی در دوره قبلی، جنابعالی را که از تجربه‌ی فعالیت های فرهنگی، تبلیغی و اجرایی برخوردارید، به عنوان "سرپرست ناحیه شهید دستغیب(ره) منصوب می نمایم.


مقتضی است با اغتنام این فرصت، شرح وظایف مربوط به مسئولیت ناحیه را با جدیت پیگیری نمایید.

بدیهی است در این مسیر خطیر، علاوه بر استفاده از نظرات مشورتی صاحبنظران، از همکاری سایر عزیزان و دستگاه‌های مستقر در ناحیه برخوردار خواهید بود. صمیمانه امیدوارم مشمول دعای خیر مولایمان باشید.

سید ناصرالدین نوری زاده
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد

ارسال نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید