با حکم رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد انجام شد

انتصاب سرپرست ناحیه علامه طباطبایی

(چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۸) ۱۴:۰۳

حجت الاسلام کریمانی با حکم رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد سرپرست ناحیه علامه طباطبایی(ره) شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز رسیدگی به امور مساجد، حجت الاسلام والمسلمین نوری‌زاده رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، طی حکمی ضمن تقدیر از زحمات حجت‌الاسلام هادیان، حجت الاسلام کریمانی را به عنوان سرپرست ناحیه ناحیه‏ علامه طباطبایی‌(ره) منصوب کرد.


متن این حکم به شرح زیر است؛

 
 
 
برادر ارجمند ، جناب حجت الاسلام آقای میثم کریمانی(دام عزه)
 
خداوند متعال را سپاسگزاریم که توفیق ادای وظیفه در جایگاه خدمت به مساجد، این سنگر و کانون ذکر، عبادت و معرفت را نصیبمان فرمود. اکنون در چهلمین سال استقرار نظام جمهوری اسلامی که رهبر فرزانه  انقلاب (دامت‌ برکاته) در بیانیه راهگشای خود آن را آغاز گام دوم برای حرکت در مسیر تمدن بزرگ اسلامی معرفی فرموده و بر افزایش عیار معنویت و اخلاق در جامعه و رونق مساجد و فضاهای دینی تأکید داشته اند و با عنایت  به اینکه زمینه سازی تحقق مسجد برقرار و الگوی مسجد طراز اسلامی مأموریت مهم این مرکز می‌باشد، با اعتماد به فضل بی‌پایان ‌الهی و در سایه توجهات حضرت ولی‌‌عصر (ارواحنا فداه)، ضمن تقدیر و تشکر از خدمات جناب حجت‌الاسلام آقای جمال هادیان در دوره قبلی، جنابعالی را که از تجربه فعالیتهای فرهنگی، تبلیغی و اجرایی برخوردارید، به‌عنوان: "سرپرست ناحیه‏ علامه طباطبایی (ره)" منصوب مینمایم. 
 
مقتضی است با اغتنام این فرصت، شرح وظایف مربوط به مسئولیت ناحیه را با جدّیت پیگیری نمایید. 
 
بدیهی است در این مسیر ، علاوه بر استفاده از نظرات مشورتی صاحب‌نظران، از همکاری سایر عزیزان و دستگاه‌های مستقر در ناحیه برخوردار خواهید بود . صمیمانه امیدوارم مشمول دعای خیر مولایمان باشید.  
 
سید ناصرالدین نوری زاده
رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد

 

ارسال نظر


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید