چهارشنبه / ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۳:۵۶
سرویس : اخبار نواحی
کد خبر : ۳۵۶۸۷
گزارشگر : ۳۳۳
با حکم رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد

مدیر ناحیه علامه امینی(ره) منصوب شد

​رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد، طی حکمی مدیر ناحیه علامه امینی(ره) این مرکز منصوب کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز رسیدگی به امور مساجد؛ حجت الاسلام والمسلمین نوری زاده؛ رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، طی حکمی ضمن تقدیر از زحمات حجت الاسلام نصیری، حجت الاسلام رستگار را به عنوان مدیر ناحیه علامه امینی(ره) مرکز رسیدگی به امور مساجد منصوب کرد.
 
متن این حکم به شرح زیر است:
 
برادر ارجمند، جناب حجت الاسلام آقای علیرضا رستگار (دام عزه)
 
خداوند متعال را سپاسگزارم که توفیق ادای وظیفه در جایگاه خدمت به مساجد، این سنگر و کانون ذکر، عبادت و معرفت را نصیبمان فرمود. اکنون پس از پشت سر نهادن چهلمین سال استقرار نظام جمهوری اسلامی که رهبر فرزانه انقلاب(دامت برکاته) در بیانیه راهگشای خود آن را آغاز گام دوم برای حرکت در مسیر تمدن بزرگ اسلامی معرفی فرموده و بر افزایش عیار معنویت و اخلاق در جامعه و رونق مساجد و فضاهای دینی تاکید داشته اند با عنایت به اینکه زمینه‌سازی تحقق مسجد برقرار و الگوی مسجد طراز اسلامی مأموریت مهم این مرکز می باشد، با اعتماد به فضل بی‌پایان الهی و در سایه توجهات حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه)، ضمن تقدیر از خدمات دلسوزانه جناب حجت الاسلام آقای رضا نصیری، بنا به پیشنهاد معاونت محترم هماهنگی نواحی، جنابعالی را که از تجربه ارزنده اجرایی و فرهنگی برخوردارید، به مدت یک سال به سمت: "مدیر ناحیه علامه امینی(ره)" منصوب می‌نمایم.
 
مقتضی است با اغتنام این فرصت ارزشمند، موارد زیر را با جدیت پیگیری نمایید:
 
1) پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه کارکردهای اجتماعی و رفع آسیب‌ها و فقر زدایی ، در مساجد و زمینه سازی تحقق بیانیه گام دوم با محوریت مسجد
 
2) ایجاد حس وحدت و همدلی و انسجام بخشی به کمک های مومنانه در شرایط بحرانی و خاص
 
3) آماده سازی و تقویت توان ناحیه برای دستیابی به اهداف مد نظر در برنامه راهبردی

 

4)  تعامل مسئولانه، تکریمی و حمایتی با ائمه جماعات و سایر فعالان مسجد، در کنار صیانت از سلامت و امنیت محیط مساجد
 
5) فراهم نمودن مقدمات آموزش و توانمندسازی کارگزاران مساجد با هدف ارتقای سطح مدیریت
 
6) ارتباط نظام‌مند و هدفمند با دستگاه های فعال در سطح ناحیه 
 
7) نقدپذیری، پاسخگویی، حسن خلق و سعه‌ی صدر در مواجهه با مخاطبان و ارکان مسئول در ستاد و استفاده از ظرفیت نخبگان و صاحبنظران مجرب
 
 
بدیهی است در این مسیر خطیر ، علاوه بر استفاده از نظرات مشورتی صاحبنظران ، از همکاری سایر نهادها و دستگاه‌های مستقر در ناحیه برخوردار خواهید بود. صمیمانه امیدوارم مشمول دعای خیر مولایمان باشید.
 
 
سیدناصرالدین نوری زاده
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد
 

ارسال نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید