یکشنبه / ۱ فروردین ۱۴۰۰ / ۲۰:۵۷
سرویس : دامنه اصلی
کد خبر : ۳۶۱۰۳
گزارشگر : ۲۸۰
به همت معاونت جذب و آموزش

مجله های محراب ، امین و کرامت منتشر شد.

به همت معاونت جذب و آموزش مجله های مجله های کرامت ، امین و محراب جهت بهره برداری ائمه جماعات ،امناء و خدام مساجد منتشر شد.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد ، معاونت جذب و آموزش مرکز رسیدگی به امور مساجد استان تهران مجله های مجله های کرامت ، امین و محراب جهت بهره برداری ائمه جماعات ، امناء و خدام مساجد منتشر شد.

در مجله محراب که ویژه ائمه جماعات طراحی و تدوین شده بخشهای سیاسی اجتماعی ، معرفتی و خانواده قرار دارد که در بخش بطور مجزا به افزایش توان معرفتی و بصیرت افزایی ، معرفی مساجد شاخص در عملیات محله محور مسجد پایه ، نکات مهم در مدیریت مسجد ، فقه اجتماعی و همینطور نگاه ویژه به خانواده پرداخته شده است.

در مجله امین که ویژه اعضاء هیات امنا مساجد طراحی و تدوین شده است بخشهای ویژه مدیریتی اندیشه ورزی و پرونده های ویژه قرار دارد که در آنها امنا را با نحوه مدیریت مسجد در زمینه های مختلف علی الخصوص رسانه آشنا میکند .

در مجله کرامت که ویژه خدام مساجد طراحی و تدوین شده است نگاه ویژه ای به بحث کرونا در مساجد دارد و در این مجله توصیه های ویژه جهت رعایت بهداشت در مساجد شده است تا مساجد پاکیزه باشند و همیشه درب آن باز به روی نمازگزاران باشد.

مجله های محراب ، امین و کرامت را از اینجا دریافت کنید. 

 

مجله محراب
امین
کرامت
مسابقه نشریه محراب نظر سنجی نشریه محراب مسابقه نشریه امین نظر سنجی نشریه امین

ارسال نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید