یکشنبه / ۲۶ دی ۱۴۰۰ / ۱۱:۰۹
سرویس : اصلی
کد خبر : ۳۶۹۴۰
گزارشگر : ۶۹۱
با بهره‌گیری از بیانات مقام معظم‌ رهبری

کتاب «جهاد تبیین» رونمایی می‌شود

تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (مدّظلّه العالی)، با بهره‌گیری از بیانات معظم‌له به ابعاد مختلف «جهاد تبیین» می‌پردازد.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد؛ آئین رونمایی از تازه‌ترین کتاب انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله العظمی خامنه‌ای فردا (یکشنبه) در سالن سوره حوزه هنری برگزار می‌شود.

تبیین، از مهم‌ترین رویکردها و شیوه‌های حرکت انقلاب اسلامی بوده و به عقیده‌ی رهبر معظم انقلاب، کار انقلاب از اساس با تبیین، روشنگری، بیان منطقی، مستدل و دور از جنجال بود. همچنین از دید ایشان، بدون تبیین، قطعاً هیچ فکری و هیچ اندیشه‌ی متقنی، توفیق رواج و اعتقاد عمومی را پیدا نخواهد کرد.

با توجه به اهمیت ویژه‌ی این موضوع، تبیین معارف و حقایق اسلام و انقلاب، مسئولیت هر فرد بوده و سکوت در برابر تحریفات جایز نیست.

رهبر معظم انقلاب، از این حرکت با عنوان «جهاد» یاد می‌کنند و معتقدند اگر «جهاد تبیین» به درستی انجام شود، فرصت اغواگری و گمراه سازی مردم توسط دشمن در عرصه‌های مختلف گرفته شده و موجب بصیرت افزایی عموم جامعه خواهد شد.

تازه‌ترین اثر انتشارات انقلاب اسلامی وابسته به دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای با بهره‌گیری از بیانات معظم‌له در ۵ فصل و ۳۸۴ صفحه به ابعاد مختلف «جهاد تبیین» می‌پردازد. این اثر توسط حجت الاسلام سعید صلح میرزایی گردآوری شده است.

مراسم رونمایی این کتاب، با حضور جمعی از فعالان فرهنگی، سیاسی و فضای مجازی، روز یکشنبه ۲۶ دی ماه ساعت ۱۵ در سالن سوره حوزه هنری برگزار خواهد شد. حضور در این مراسم، برای عموم علاقمندان آزاد است.

http://www.masjed.ir/u/fib

ارسال نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

سایر اخبار

به همت مسجد موسی‌بن‌جعفر(ع) برگزار شد:
 
مسئول عملیات بنیاد هدایت مطرح کرد؛
 
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار منطقه ۱۱ تهران: