سه شنبه / ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۱۳:۵۷
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۷۱۷۸
گزارشگر : ۶۹۱
با ارائه خدمات رایگان سلامت

آغاز طرح‌سه‌شنبه‌های‌سلامت در مساجدمنطقه‌۱۳

شهردار منطقه ۱۳ از اجرای طرح سه‌شنبه‌های سلامت مساجد خبر داد و گفت: این طرح به صورت مستمر در سه‌شنبه‌های هر هفته تا پایان سال جاری اجرایی می‌شود.

خبرگزاری شبستان،گروه مسجد و کانون های مساجد،«محمد هادی علی احمدی» ارتقا سطح سلامت شهروندان  و احیا و تقویت نقش مساجد را از اهداف این طرح  برشمرد و افزود: طرح سه شنبه های سلامت مساجد هر هفته در 12 مسجد محلات دوازده گانه منطقه وتا پایان سال در 46 مسجد منطقه نیز اجرا می شود .

 

شهردار منطقه ۱۳ در ادامه با اشاره به اینکه این طرح پیش از نماز ظهر وعصر با برپایی میز خدمت، مشاوره های روانشناسی، غربالگری فشارخون وقند و مشاوره تغذیه ای به صورت رایگان برای نمازگزاران  انجام می شود افزود: طرح سه شنبه های سلامت در نخستین  سه شنبه هفته سلامت در مساجد باب المراد، اباعبدالله، امام محمد تقی، علی بن موسی الرضا و.. اجرایی خواهد شد .

 

علی احمدی در ادامه به برپایی گذر سلامت در هفته سلامت در بوستان پیروزی اشاره کرد وافزود : ایستگاه های چکاپ سلامتی شامل غربالگری فشار خون و قند خون، توانبخشی کودکان ، ویزیت پزشک و مشاوره مامایی، مشاوره و معاینه سرطان سینه با حضور پزشک متخصص و مشاوره فردی در این گذر از ساعت 30 :16 تا 20 به شهروندان خدمت ارائه می دهند

 

پایان پیام/
http://www.masjed.ir/u/vho

ارسال نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

سایر اخبار

به همت مسجد موسی‌بن‌جعفر(ع) برگزار شد:
 
مسئول عملیات بنیاد هدایت مطرح کرد؛
 
معاون فرهنگی اجتماعی شهردار منطقه ۱۱ تهران: