شنبه / ۵ آذر ۱۴۰۱ / ۱۵:۵۸
سرویس : مسجد خبر
کد خبر : ۳۷۶۹۳
گزارشگر : ۲۸۰
مدیر پایگاه تخصصی مسجد:

قالب جدیدپایگاه تخصصی مسجدرونمایی می‌شود

آئین رونمایی از قالب و سرویس‌های پایگاه تخصصی مسجد، با حضور رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه تخصصی مسجد؛ آئین رونمایی از قالب و سرویس های تخصصی «پایگاه تخصصی مسجد»، سه‌شنبه، ۸ آذرماه با حضور حجت الاسلام و المسلمین «حسین محمد ابراهیم»، رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد و معاونان و مدیران مرکز رسیدگی به امور مساجد، برگزار می‌شود.

 

«حمیدرضا حیدری»، مدیر پایگاه تخصصی مسجد، درباره‌ ضرورت تخصصی نمودن قالب این پایگاه، گفت: قالب جدید «پایگاه تخصصی مسجد» و سرویس های تخصصی آن، دسترسی مخاطبان به خصوص ائمه جماعات و کارگزاران مسجدی را به مطالب و محتوای کاربردی تسهیل می کند.

 

وی افزود: با توجه به فعالیت های مساجد در حوزه‌های مختلف فرهنگی و اجتماعی و همچنین نقش پررنگ مساجد در عرصه‌ «جهاد تبیین»، سرویس‌های تخصصی می تواند علاوه بر ارائه محتوای متناسب و کاربردی، محلی برای انتشار اخبار و گزارش‌های مساجد در این حوزه‌ها باشد. از طرفی به اشتراک گذاشتن ایده‌های مسجدی قابل بهره برداری در مساجد پس از پایش و فرآوری، مد نظر ما بوده است.

 

مدیر پایگاه تخصصی مسجد در ادامه گفت: پس از ماه‌ها تلاشِ تیم فنی و محتوایی، قالب و سرویس های تخصصی جدید این پایگاه، در دهه اول آذرماه رونمایی می شود.

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: گروه هایی همچون مسجدخبر، مسجدفرهنگ، مسجدآموز، مسجدنگار، مسجد نماوا، مسجد ایده، مسجدپژوه که همگی فعالیت های تخصصی مسجدی دارند در این روز رونمایی می شود.

 

  

 

 

پایان پیام/

https://www.masjed.ir/u/Tlk

ارسال نظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

سایر اخبار

با سخنرانی رضا تقی پور نماینده مجلس برگزار می‌شود
 
با سخنرانی آیت‌الله صدیقی برگزار شد
 
خطاب به ائمه محترم جماعات مساجد تهران
 
به همت تیم فنی و محتوایی مسجد فرهنگ