دوشنبه / ۴ آذر ۱۳۹۸ / ۱۲:۱۵
سرویس : اجتماعی
کد خبر : ۳۵۲۳۸
گزارشگر : ۳۳۳
گزارش تصویری

دیدار با خانواده شهید ابراهیمی

در این دیدار پدر بزرگوار شهید مرتضی ابراهیمی، با بیان اینکه این شهید بزرگوار مداح اهل بیت (ع) بود، گفت: از همان جوانی و قبل از اینکه وارد سپاه شود، هرهفته در منزلمان روضه برپا می کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز رسیدگی به امور مساجد؛ معاونت فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد با هدف بهره‌مندی از فیوضات معنوی و نظرات مبارک خانواده معظم شهدای مسجدی و تجلیل از صبر،‌ استقامت و پایداری ایشان و همچنین ترویج فرهنگ تکریم از ولی نعمتان انقلاب، حضور در بیت معظم شهدای مسجدی را در اولویت برنامه‌های خود قرار داده است.

در ششمین برنامه، حجت‌الاسلام ذاکر، معاون فرهنگی و اجتماعی مرکز رسیدگی به امور مساجد با خانواده سرافراز  شهید مدافع حریم امینت شهرستان شهریار، شهید مرتضی ابراهیمی، دیدار و از ایشان تجلیل کرد. در این دیدار حجت الاسلام موحد مدیر ناحیه شهید مدرس، حجت الاسلام طاهری سرپرست ناحیه شهید شاه آبادی، حجت الاسلام عبدی معاون ناحیه شهید اشرفی اصفهانی مرکز رسیدگی به امور مساجد نیز حضور داشتند.

بر اساس این گزارش؛ مرتضی ابراهیمی، هفته قبل در جریان اغتشاشات شهر ملارد محاصره شد و در اثر شلیک گلوله به قلب و ضربات قمه بر شکم و دو پهلویش شهادت رسید. شهید ابراهیمی هم‌محلی و هم‌پایگاهی شهیدان مدافع حرم مصطفی صدرزاده، سجاد عفتی و محمد آژند از محله کهنز شهریار بود و مدتی نیز در سوریه با داعش جنگید. همچنین این شهید والامقام در سیل اخیر پلدختر به هموطنان عزیز  سیل زده یاری رسانده بود. 

تصاویر این رویداد را در ادامه ببینید

دیدار شهید مدافع امنیت

دیدار با خانواده شهید ابراهیمی

دیدار شهید مدافع امنیت

دیدار شهید مدافع امنیت

دیدار با خانواده شهید ابراهیمی

دیدار با خانواده شهید ابراهیمی

دیدار با خانواده شهید ابراهیمی


دیداز با خانواده شهید ابراهیمی
دیدار با خانواده شهید ابراهیمی

ارسال نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

اخبار مرتبط

پیام تسلیت رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد
 
به همت بنیاد ملی خانواده و مشارکت مرکز رسیدگی به امور مساجد
 
پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری منتشر کرد
 
در گفتگو با یک امام جماعت موفق بررسی شد:
 
امام جماعت محله فلسطین زنجان مطرح کرد: