سه شنبه / ۳ دی ۱۳۹۸ / ۱۱:۰۰
سرویس : سرویس اصلی خبری
کد خبر : ۳۵۳۹۸
گزارشگر : ۳۳۳
رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد:

هدف دیدارهای هفتگی، تبادل آرا است

هدف اصلی دیدارهای هفتگی با ائمه جماعات، تبادل آرا و تجارب است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز رسیدگی به امور مساجد؛ حجت ‌الاسلام والمسلمین «سید ناصرالدین نوری زاده» در گفت‌وگو با شبستان، درباره دیدار هفتگی خود با ائمه جماعات مساجد استان تهران، اظهار کرد: هدف اصلی از این دیدار، تبادل آرا و تجارب با آنان و تا حد توان حل مشکلات مساجد است.

 

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد افزود: همه ائمه جماعات مساجد می توانند بدون هیچ واسطه ای نظرات خود درباره برنامه ها و عملکرد این مرکز را نیز در این جلسات مطرح کنند و ما حتما از نظرات سازنده برای رفع نواقص و تقویت برنامه های مثبت استفاد می کنیم.

 دیدار صمیمی رئیس مرکز با ائمه جماعات

 

ایشان با بیان اینکه مسجد طبق فرمایش حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی، منشا همه خیرات است، گفت: توصیه ها و دیدگاه های مراجع عظام تقلید را در برنامه ریزی ها و سیاست های گذاری خود حتما لحاظ می کنیم.

 

نوری زاده در ادامه با اشاره به نقش مساجد در گسترش فرهنگ مهدویت در کشور، اظهار کرد: مساجد در هر زمینه ای وارد شده اند مهم ترین نقش را ایفا کرده اند که این موضوع را مدام در دیدار با ائمه جماعات یادآوری می کنیم.

 

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد تاکید کرد: مساجد مهم ترین پایگاه آشنایی روزانه مردم با معارف مهدوی و مولفه های فرهنگ انتظار هستند که باید با اجرای برنامه های خلاقانه این فرهنگ را هر روز بیشتر و بیشتر جریان سازی کنند.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز رسیدگی به امور مساجد؛ دیدار هفتگی حجت الاسلام والمسلمین نوری زاده رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد، دوشنبه ها با حضور ائمه جماعات استان تهران به صورت صمیمی، در مجتمع فرهنگی و آموزشی محراب برگزار می شود. 

پایان پیام/

ارسال نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید