یکشنبه / ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ / ۱۱:۱۰
سرویس : دامنه اصلی
کد خبر : ۳۵۶۶۵
گزارشگر : ۳۳۳
طی پیامی صورت گرفت

قدردانی رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد از رهبر معظم انقلاب

قدردانی حجت‌الاسلام نوری‌زاده از رهبر معظم انقلاب به خاطر ارشاد حکیمانه مسئولان ستاد ملی مقابله با کرونا درباره بازگشایی مساجد در شب‌های قدر، قدردانی و تشکر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز رسیدگی به امور مساجد؛ رییس مرکز رسیدگی به امور مساجد طی پیامی از رهبر معظم انقلاب، مسئولان ستاد ملی مقابله با کرونا، مردم شریف ایران و متولیان مساجد برگزار کننده ی مراسم لیالی قدر ، تقدیر و تشکر نمودند.

 

متن این پیام به شرح زیر است؛

 

بسم الله الرحمن الرحیم
لیلة القدر خیر من الف شهر
 
حمد بی کران خدای منان و رحمان را که بار دیگر توفیق مناجات و تضرع در لیالی قدر را به بندگانش ارزانی داشت و موجبات تعالی سالکان طریقش را فراهم نمود؛

 

در شب قدر، شب سلوک عبادالله و لیله ی معراج مؤمنان و مرکب وصول الی الله، ضیوف الرحمان در خانه های منور و مقدس ذات اقدس باریتعالی گرد هم جمع شدند و از ملائکه ی مقرب الهی به شایستگی میزبانی نمودند؛

 

به خاطر این نعمت و منت عظیم الهی، جبین شکر بر خاک درگاهش می گذاریم و از درگاه مقدسش عاجزانه شفای عاجل بیماران و غفران درگذشتگان را طلب می کنیم.

 

بر خود فرض می دانم از رهبر جلیل القدر و عظیم الشأن مان حضرت امام خامنه ای عزیز (مدظله العالی) به خاطر ارشاد حکیمانه و عالمانه که منجر به بررسی دقیق و کارشناسانه ی مسئولین محترم ستاد ملی مقابله با کرونا گردید، خاضعانه تقدیر و تشکر نمایم.

 

همچنین از جناب آقای دکتر نمکی و همکاران خدومشان به خاطر تشکیل جلسه ی ویژه با حضور مسئولین مرکز رسیدگی به امور مساجد و صرف وقت کافی جهت بررسی دقیق و تهیه ی پروتکل های لازم و نهایتاً تصویب و اعلام بازگشایی مساجد در لیالی عظیم قدر از طرف ایشان، صمیمانه تشکر می نمایم.

 

در پایان از مردم عزیز، ائمه ی محترم جماعات، نیروهای جهادی بسیجی و کارگزاران خدوم مساجد که با تدبیر و رعایت دقیق و کامل توصیه ها و الزامات بهداشتی، فهم بالا و درک عمیق خود را بیش از پیش نشان داده و صحنه های زیبایی را در لیالی خلق نمودند بینهایت سپاسگزارم. امید است با دعای مؤمنین و میهمانان سفره ی پر برکت خدا، شر این ویروس منحوس به زودی از کشور عزیزمان و تمامی بلاد مرتفع گردد.
 
والسلام علی عبادالله الصالحین
سید ناصر الدین نوری زاده
۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹

ارسال نظر

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید